Piotr Kraśko: w małżeństwie najcudowniejsze jest ciągłe odkrywanie się z partnerką na nowo

Miłość, stała ciekawość drugiej osoby iwzajemne wspieranie się to zdaniem dziennikarza recepta na udany związek. Gospodarz "Faktów zzagranicy" wTVN24 Biznes iŚwiat twierdzi, że nawet po blisko dwudziestu latach małżeństwa zdarza mu się odkrywać żonę na nowo.


Nie ukrywa też, że Karolina Ferenstein stanowi dlaniego ogromne wsparcie, także wżyciu zawodowym.

Piotr Kraśko iKarolina Ferenstein poznali się w2001 roku wGałkowie, gdzie dziennikarz rozpoczął treningi jazdy konnej. Pobrali się siedem lat później idoczekali się trójki dzieci: dwóch synów icórki. Oboje są przekonani, że prawdziwe uczucie niemusi wypalać się wraz zrosnącym stażem związku inawet po kilkunastu latach małżeństwa można tworzyć niezwykle bliską relację.

– To musi być miłość. Wiem, że to najbardziej banalna odpowiedź jakiej można udzielić, ale wspaniale jest odkrywać się na nowo – mówi Piotr Kraśko agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

– Nie ma żadnej recepty, wszystko co powiedział Piotr było świetne ina tym poprzestańmy. Nic niemożna dodać – powiedziała Karolina Ferenstein.

Gospodarz programu "Fakty zzagranicy" podkreśla, że jemu również zdarza się odkrywać swoją żonę na nowo. Uważa, że właśnie ta możliwość innego spojrzenia na bliską osobę po dwudziestu latach znajomości, jest najcudowniejszym elementem związku.

– Często zdarza się, że patrzę na Malinę zupełnie winny sposób iczegoś zupełnie nowego iwspaniałego od niej dowiaduję – mówi Piotr Kraśko.

Zdaniem małżonków niezwykle istotna dlabudowania udanego związku jest również świadomość, że wkażdej chwili można liczyć na wsparcie partnera. Karolina Ferenstein jest przekonana, że płeć niema wtym przypadku znaczenia, oboje partnerzy powinni bowiem stanowić dlasiebie nawzajem podporę orazźródło inspiracji. Na tym, jej zdaniem, polega prawdziwy związek.

– Namawiam Piotra do różnych nowych historii, nawzajem się motywujemy, fajnie jest robić nowe rzeczy, nowe historie iodkrywać siebie na nowo – mówi gwiazda.

Piotr Kraśko od kilku lat bierze udział wzawodach triathlonowych. Nie ukrywa, że do rozpoczęcia przygody ztą dziedziną sportu nakłoniła go właśnie żona. Karolina Ferenstein wsparła dziennikarza także organizacyjnie, treningi triathlonowe nienależą bowiem do łatwych – codziennie trzeba ćwiczyć dwie dyscypliny: jazdę na rowerze ipływanie lub bieg ipływanie.

– Też wwielu sprawach zawodowych radzę się jej, gdy mam wątpliwości, ona mnie do czegoś przekonuje ibardzo jestem jej za to wdzięczny, ma bardzo dobrą intuicję – mówi Piotr Kraśko.

Dziennikarz przekonał natomiast swoją żonę do udziału wtrzeciej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Najpopularniejsze reality show TVN powróci na antenę stacji już 21 lutego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Początek strony