Krzysztof Gojdź: jestem tak zakochany, jak nigdy w życiu jeszcze nie byłem

Lekarz potwierdza, że od dwóch lat jest wszczęśliwym związku. Twierdzi też, że takiej miłości jak obecnie, jeszcze dotąd nieodczuwał. Nie chce natomiast zdradzać tożsamości ukochanej osoby, aby nieprowokować niepotrzebnych plotek.


Krzysztof Gojdź rzadko dzieli się zmediami szczegółami ze swojego prywatnego życia. Portalom lifestyle&HASH39;owym pozostają więc domysły odnośnie do jego związków. Gospodarz „Niezwykłych przypadków medycznych” przyznaje jedynie, że faktycznie od dłuższego czasu jest zakochany.

– To miłość już drugi rok, przepiękna miłość, zobacz, jak od razu się uśmiecham, jak mówię otej miłości. Zbliżają się teraz walentynki, to będzie na pewno fajny, miły dzień – mówi Krzysztof Gojdź agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Lekarz zapewnia, że takiej miłości dotąd jeszcze nieprzeżywał. Nie chce jednak zdradzać tożsamości ani nawet płci obiektu swoich uczuć, aby nieprowokować niepotrzebnych plotek. Dla niego najważniejszy jest fakt, że jest obecnie bardzo szczęśliwy.

– Myślę, że ta osoba również, tworzymy bardzo fajny, zgrany duet, kochamy się, czego więcej potrzeba do życia? – mówi Krzysztof Gojdź.

Jeden znajbardziej znanych obecnie lekarzy medycyny estetycznej wPolsce zdradza jednak, że osoba, zktórą jest wzwiązku, niejest znana zokładek kolorowych magazynów.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Początek strony