Aktorka zachęca do adopcji bezdomnych kotów. Zwraca też uwagę na to, że odomowych pupili należy odpowiednio dbać, zarówno poprzez zapewnianie im dobrego jedzenia, jak icodzienną porcję pieszczot. Z okazji Światowego Dnia Kota gwiazda odwiedziła podwarszawski szpital dlakotów przy schronisku, przywożąc jego podopiecznym gotowe kocie jedzenie ipoświęcając czas na zabawę.

Zamiatanie problemu przemocy seksualnej pod dywan nieprowadzi do niczego dobrego – uważa aktorka. Jej zdaniem okwestii tej powinno się mówić, im więcej głosów się podniesie, tym większe będą szanse na zwycięską walkę zproblemem.

Cieszę się, że Karolina trafiła na tak wspaniałego mężczyznę – mówi agentka. Podkreśla, że Daniel Matsunaga jest niezwykle zakochany, ma też pozytywny wpływ na jej podopieczną. Zdaniem Małgorzaty Leitner relacja Karoliny Pisarek zjej obecnym partnerem pokazuje, że idealne związki są możliwe.

W zeszłym roku programowanie weszło do podstawy programowej nauczania wklasach I–III wszkole podstawowej. Eksperci zwracają uwagę, że niesą to zajęcia praktyczne, a jedynie przygotowujące do nauki programowania wpóźniejszych klasach. Tymczasem według ekspertów dzieci wwieku 7 lat są już gotowe do przyswajania konkretnych języków programowania.

Staram się dobrze łączyć oba moje zawody – mówi gwiazda TVN. Na co dzień pracuje jako dziennikarka zajmująca się tematyką filmową, co pewien czas staje jednak przed kamerą również jako aktorka.

Patryk Vega jest teraz na Mount Evereście polskiej kinematografii – uważa aktor. Jego zdaniem sukces reżysera „Botoksu” może denerwować hejterów ipowodować krytykę jego kolejnych dokonań. Aktor zapewnia też, że bardzo lubi pracować zPatrykiem Vegą.

Tancerz powraca na parkiet „Tańca zgwiazdami” ima nadzieję, że wraz ze swoją taneczną partnerką uda im się dotrzeć do finałowego odcinka. Przyznaje, że udział wshow, choć pochłania dużo czasu, to przynosi również wiele satysfakcji.

Problem uzależnienia od telefonów komórkowych czy internetu dotyka coraz większą grupę ludzi na całym świecie. Z badań wynika, że już 69 proc. rodziców oraz78 proc. nastolatków przynajmniej raz na godzinę sięga po swój telefon.

Początek strony