Top Niusy

Karolina Ferenstein-Kraśko przyznaje, że niebez wahania zdecydowała się wziąć udział wnajnowszej edycji programu „Agent–Gwiazdy”. Ostatecznie namówił ją mąż, który uparcie przekonywał, że to odpowiedni czas, by podjęła wyzwanie, stawiła czoła przygodzie iczerpała ztego przyjemność.

Dział: Lifestyle

Aktorka zamierza wtym roku zacząć studia. Chce zdawać na dwa kierunki: aktorstwo oraziberystykę, inie ograniczać się do warszawskich uczelni. Nie wyklucza też, że wprzypadku sukcesu podczas rekrutacji zdecyduje się zarówno na studia dziennie, jak izaoczne.

Dział: Lifestyle

Serialowa Wanda Jureczko to twarda, charakterna Ślązaczka zdużym poczuciem humoru. Sonia Bohosiewicz znakomicie odnalazła się wroli siostry oddziałowej, która bez wątpienia nietylko poprzez różowy kolor fartucha dodaje energii ikolorytu całej ekipie medyków.

Dział: Lifestyle

Coraz więcej szkół otwiera się na nowe technologie. Technologia przestaje szkołom przeszkadzać, a pomaga im wpasowywać się wproces edukacyjny – ocenia Cecylia Szymańska-Ban zMicrosoft Polska. Nowe technologie pomagają zwiększyć kompetencje cyfrowe uczniów.

Dział: Biznes

Europejscy naukowcy przyjrzeli się wysiłkom prowadzonym na rzecz ograniczenia efektu cieplarnianego izmian klimatu. W najnowszym raporcie European Academies Science Advisory Council (EASAC) alarmują, że dotychczasowe działania niesą wystarczające. Aby ograniczyć światową emisję dwutlenku węgla, sięga się także po mniej konwencjonalne rozwiązania jak technologie emisji ujemnych.

Dział: Innowacje

Niewiele osób wPolsce dobrowolnie opłaca za siebie składki na ubezpieczenia emerytalne irentowe. To bardzo dobre rozwiązanie dlaosób, które przezjakiś czas niepracują albo takich, które wykonują nieoskładkowane umowy odzieło. Opłacając składki, oszczędzają na przyszłą emeryturę.

Dział: Biznes

Polska gospodarka rozwija się najszybciej od sześciu lat iwszystko wskazuje na to, że szybkie tempo rozwoju zostanie utrzymane również w2018 roku. Korzystne otoczenie makroekonomiczne wpływa także pozytywnie na wyniki osiągane przezpolskie firmy.

Dział: Biznes

Związek Banków Polskich przyłącza się do grona krytyków kryptowalut ichce się włączyć wproces uregulowania tego rynku wspólnie zNBP iKomisją Nadzoru Finansowego. – Wiemy zdoświadczenia, że kiedy coś bardzo gwałtownie rośnie, to bardzo często gwałtownie spada.

Dział: Biznes

Zabawa wescape roomach szybko wyrasta na jedną zulubionych rozrywek Polaków. W 2015 roku wPolsce takich miejsc było zaledwie 150, teraz jest ich prawie tysiąc, ale na rynku pozostają jedynie najlepsze lokale, których właściciele idą zduchem czasu, wprowadzają nowe rozwiązania imogą pozwolić sobie na doposażenie.

Dział: Biznes

Polski rynek coraz szybciej adaptuje najnowsze rozwiązania wzakresie nowych technologii. W Polsce, jako szóstym kraju na świecie, Google wprowadził usługę Android Pay. Obecnie testuje się polskojęzyczną wersję Asystenta Google – wirtualnego asystenta pozwalającego na komunikację zurządzeniem.

Dział: Innowacje
Początek strony