Top Stories

Coraz więcej szkół otwiera się na nowe technologie. Technologia przestaje szkołom przeszkadzać, a pomaga im wpasowywać się wproces edukacyjny – ocenia Cecylia Szymańska-Ban zMicrosoft Polska. Nowe technologie pomagają zwiększyć kompetencje cyfrowe uczniów.

Dział: Biznes

Niewiele osób wPolsce dobrowolnie opłaca za siebie składki na ubezpieczenia emerytalne irentowe. To bardzo dobre rozwiązanie dlaosób, które przezjakiś czas niepracują albo takich, które wykonują nieoskładkowane umowy odzieło. Opłacając składki, oszczędzają na przyszłą emeryturę.

Dział: Biznes

Polska gospodarka rozwija się najszybciej od sześciu lat iwszystko wskazuje na to, że szybkie tempo rozwoju zostanie utrzymane również w2018 roku. Korzystne otoczenie makroekonomiczne wpływa także pozytywnie na wyniki osiągane przezpolskie firmy.

Dział: Biznes

Związek Banków Polskich przyłącza się do grona krytyków kryptowalut ichce się włączyć wproces uregulowania tego rynku wspólnie zNBP iKomisją Nadzoru Finansowego. – Wiemy zdoświadczenia, że kiedy coś bardzo gwałtownie rośnie, to bardzo często gwałtownie spada.

Dział: Biznes

Zabawa wescape roomach szybko wyrasta na jedną zulubionych rozrywek Polaków. W 2015 roku wPolsce takich miejsc było zaledwie 150, teraz jest ich prawie tysiąc, ale na rynku pozostają jedynie najlepsze lokale, których właściciele idą zduchem czasu, wprowadzają nowe rozwiązania imogą pozwolić sobie na doposażenie.

Dział: Biznes
Początek strony